Kresťanskí podnikatelia sa zabávali v Turčianskych Tepliciach

 V liečebnom dome Veľká Fatra v Zlatých kúpeľoch  v Turčianskych Tepliciach sa uplynulý víkend konal    tradičný  23. ples Združenia kresťanských  podnikateľov a  manažérov  SR pod záštitou MUDr.  Mariana Faktora a OZ  Chceme  zdravú spoločnosť.   

 

       Pozvanie na ples prijali predseda KDH  Ján Figeľ s  manželkou, poslanec Európskeho parlamentu  Ivan  Štefanec s manželkou, poslanec NR SR Pavol  Hrušovský a ďalší zástupcovia regionálnych klubov KDH z celého Slovenska. Nechýbal ani primátor Turčianskych Teplíc Igor Hus v sprievode svojej manželky. Zábavu hosťom plesu spríjemnil bohatý tanečný a hudobný program a štedrá tombola, výťažok z ktorej bol tento rok venovaný útulku pre bezdomovcov Dobrý pastier v Kláštore pod Znievom. “Všetci vieme, aké je dnes náročné popri každodenných povinnostiach a starostiach podnikateľov nájsť si čas aj na relax a príjemné chvíle strávené v kruhu svojich blízkych. 

O to vzácnejšie sú pre nás večery, ako je ten dnešný, kedy sa môžeme spolu s priateľmi a podobne zmýšľajúcimi ľuďmi v pokoji porozprávať a zabaviť,“ hovorí MUDr. Marian Faktor. „Popri tom všetkom však nezabúdame ani na tých, ktorí sa ocitli v núdzi, ale ani na tých, ktorí investujú denne svoj čas a energiu na pomoc týmto ľuďom. Jedným z nich je nesporne otec Vladimír Maslák, ktorý v Kláštore pod Znievom pomáha takmer 200 ľuďom bez domova. Som preto rád, že výťažok z tohto plesu sme mohli venovať práve na podporu jeho aktivít,“ dodáva Marian Faktor. V sprievode ľudovej hudby Končekovci a DJ Pavlíka sa plesoví hostia zabávali až do skorých ranných hodín.

zdroj: Teplické zvesti, Február/2016

latest Running Sneakers | Nike

Pridať nový komentár