Trenčiansky kraj

Prvý slovenský eurokomisár Ján Figeľ odprezentoval v Trnave svoju novú knihu

8.3.2012 10:00

Zaplnená sála Marianum, ktorá je súčasťou palácovej zástavby Arcibiskupského úradu v Trnave bola v stredu 7. marca svedkom prezentácie novej knihy bývalého hlavného vyjednávača vstupu Slovenska do Európskej únie, prvého slovenského eurokomisára a dnes podpredsedu vlády a ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Jána Figeľa.

Ján Hudacký, podpredseda KDH: “Zjednodušiť malé podnikanie, vytvoriť motivačný daňovo-odvodový systém pre živnostníkov a firmy“

25.2.2012 16:00

Predseda Slovenskej živnostenskej komory Vojtech Gottschall ocenil postoj predstaviteľov KDH, ktorí sa pri príprave daňovo-odvodovej reformy výrazne postavili na stranu živnostníkov. V rozhovore s podpredsedom KDH pre hospodárstvo a financie a štátnym tajomníkom MDVRR SR Jánom Hudackým sme hovorili na viaceré aktuálne témy.

Otvoril sa tretí diaľničný privádzač, ktorý výrazne odľahčí dopravu na Považí

22.12.2011 19:27

Pri Považskej Bystrici bol tesne pred Vianocami otvorený nový, v poradí tretí privádzač z diaľnice. Diaľničná estakáda, ktorú otvorili pred takmer dvoma rokmi, vyriešila dopravu cez centrum mesta po ceste I/61, kde intenzita dopravy klesla z asi 30 000 vozidiel na 6 000 automobilov denne.

JÁN FIGEĽ: „Prostredníctvom nových investícií prinášame aj nové pracovné príležitosti.“

20.12.2011 19:27

Obyvatelia Trenčína sa dočkali. V piatok za účasti ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Jána Figeľa sa totiž oficiálne otvorila významná stavba mosta, ktorý odbremení dopravu a skvalitní život ľuďom v regióne.

 

Subscribe to Trenčiansky kraj