Galérie

Posledný februárový víkend sa uskutočnil v Jaslovských Bohuniciach 24.ročník tradičného plesu OC KDH Trnava. Ples otvoril krátkym príhovorom okresný predseda KDH Rastislav Mráz.

Fašiang stále trvá. V Krásne nad Kysucou sa opäť plesalo a to vďaka Občianskej iniciatíve za kresťanskú demokraciu a ZKPM SR. Druhy ročník Krasňanského plesu sa tešil hojnej účasti, nechybala ani vynikajúca atmosféra a úsmevy na tvárach prítomnych hostí.

V sobotu 11. marca sa opäť zaplnila sála Kultúrneho domu v Čadci, pretože už dávno k sebe patria - fašiang a Valentínsky ples, ktorý sa už osmy rok koná pod záštitou Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov SR a KDH. Na pódiu vystúpili ABBA revival z Čiech, Elvis, ľudový súbor, sláčikové kvarteto, nechýbala zaujimavá tombola.

Plesová sezóna je v plnom prúde a tak sa v prekrásnom prostredí Kúpeľov Nimnica túto sobotu konal už 24. Reprezentačný ples nášho združenia. Svojou prítomnosťou nás potešili podnikatelia a manažéri z celého Slovenska.

Dňa 23.1.2017 sa opäť tradične po roku slúžila svätá omša za kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska.

Aj vďaka Združeniu kresťanských podnikateľov a manažérov Slovenska ako hlavnému partnerovi podujatia, sa už po 22. krát sa stretli mladí ľudia, ktorým učaroval zborový spev, na Magnificate v Čadci.

Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov aj v tomto roku podporilo výstup na Pusty hrad vo Zvolene, ktorý sa konal už po 18ty krát.

Uplynulý víkend zorganizovalo Občianske združenie Bezpečne a zdravo  pri príležitosti Medzinárodného dňa detí siedmy ročník podujatia BEZPEČNE A ZDRAVO. 

Identifikácia hlavných nedostatkov v prostredí malého a stredného podnikania na Slovensku z pohľadu zástupcov medzinárodných podnikateľských organizácií, domácej akademickej a podnikateľskej sféry, ako aj predstaviteľov zákonodarnej moci, spolu s návrhmi na zlepšenie situácie bolo hlavným cieľom dnešnej medzinárodnej konferencie v Bratislave.

Uplynulu sobotu sa v Turcianskych Tepliciach plesalo. Zabava bola uz tradicne skromne povedane vynikajuca. Zastitu nad tohtorocnym plesom prevzal MUDr. Marian Faktor.

Stránky