25. výročie Kresťanskej demokracie na Slovensku

Uplynulú sobotu, dňa  21. februára 2015 sa v priestoroch Agrokomplexu v meste Nitra oslavovalo 25. výročie Kresťanskej demokracie na Slovensku. 

 
Pozvanie na túto významnú udalosť prijali aj členovia  Združenia kresťankých podnikateľov a manažérov SR. Okrem svojej  účasti využili aj možnosť prezentovať svoje podnikateľské aktivity prostredníctvom svojich produktov, ktoré sú ich každodenným "chlebíkom".  Hostia si nepochybne pochutnali na šťavnatých jablkách, ktoré na toto podujatie priniesol Marián Varga, spolumajiteľ firmy Plantex spol. s r.o.. Každý hosť mal možnosť ochutnať pohár vína podľa svojho výberu z pivnice a vinohradov Zsigmond z obce Vinica z Banskobystrického kraja. Zodpovedne môžeme potvrdiť, že túto môžnosť využili všetci hostia, o čom svedčil dlhý rad pri stánku Združenia kresťanských podnikateľov, kde sa im osobne venovala majiteľka značky vína Zsigmond. 
Pri stánku Združenia kresťanských podnikateľov sa zastavilo i mnoho zvedavcov, ktorí sa so záujmom pýtali na podmienky pre vstup do tohto Združenia, čo nás veľmi potešilo. Mnoho z nich si so sebou odniesli Stanovy a Prihlášku do nášho Združenia. My sme ich z vďačnosti odmenili malým darčekom, v podobe pera, zapalovača a reflexnej pásky pre bezbečnosť na cestách. 
 
Veríme, že sa všetci prítomní hostia 25. výročia Kresťanskej demokracie našim darčekom a ponúknutým produktom úprimne potešili a pri pohľade na ne si na nás s úsmevom na tvári v dobrom spomenú. Ďakujeme za pozvanie.
Buy Kicks | Nike Shoes

Pridať nový komentár