Galérie

Zástupcovia nášho združenia boli prítomní svätej omše konanej pri príležitosti sviatku svätého Jana Almužníka, ktorého pozostatky sú uložené v Dóme sv. Martina. V homílii sa nám prihovoril pomocný bratislavský biskup Jozef Haľko.

Otec biskup Jozef Haľko odslúžil na sviatok sv.Jána Almužníka v Dóme sv. Martina slávnostnú svätú omšu obetovanú na úmysel podnikateľov a manažérov. Pri tejto príležitosti priniesli zástupcovia nášho združenia milodary, charakterizujúce aj plody svojej práce.

V deň sviatku svätého Jána Almužníka, ktorý pripadá na 23. januára sa uskutočnil Snem Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov SR. Okrem delegátov – zástupcov ôsmich regionálnych klubov poctili zasadanie aj viacerí pozvaní hostia.

Prvý jesenný víkend sa uskutočnil už 19. ročník výstupu na Pustý hrad vo Zvolene. Okrem prehliadky Pustého hradu sa už tradične konala vo veži  na Dolnom Pustom hrade svätá omša. Napriek už chladnejšiemu počasiu, bola účasť na podujatí hojná.

Naša Púť.resp.Zájazd na miesto zjavenia Panny Márií do Medžugorja v Bosne a Hercegovine sa konal od 14.7.2017 do 23.7.2017 z Farnosti Krásno nad Kysucou, Žilina- Vlčince, Púchov a Ilava.

Posledný februárový víkend sa uskutočnil v Jaslovských Bohuniciach 24.ročník tradičného plesu OC KDH Trnava. Ples otvoril krátkym príhovorom okresný predseda KDH Rastislav Mráz.

Fašiang stále trvá. V Krásne nad Kysucou sa opäť plesalo a to vďaka Občianskej iniciatíve za kresťanskú demokraciu a ZKPM SR. Druhy ročník Krasňanského plesu sa tešil hojnej účasti, nechybala ani vynikajúca atmosféra a úsmevy na tvárach prítomnych hostí.

V sobotu 11. marca sa opäť zaplnila sála Kultúrneho domu v Čadci, pretože už dávno k sebe patria - fašiang a Valentínsky ples, ktorý sa už osmy rok koná pod záštitou Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov SR a KDH. Na pódiu vystúpili ABBA revival z Čiech, Elvis, ľudový súbor, sláčikové kvarteto, nechýbala zaujimavá tombola.

Plesová sezóna je v plnom prúde a tak sa v prekrásnom prostredí Kúpeľov Nimnica túto sobotu konal už 24. Reprezentačný ples nášho združenia. Svojou prítomnosťou nás potešili podnikatelia a manažéri z celého Slovenska.

Stránky