Celoslovenský ples - Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov SR


Vajadrenia k Celoslovenskému plesu, ktorý organizovalo Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov SR a konal sa 1. februára 2013 na Smolenickom zámku.

 

Ján Figeľ – predseda KDH

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďakujem ZKPM za vydarený celoslovenský ples v Smoleniciach. Bol to večer nielen príjemnej spoločenskej zábavy, ale aj pekných stretnutí podnikateľov, manažérov, zamestnávateľov a priateľov. Oceňujem benefičný charakter podujatia a podporu pre zmysluplné sociálne projekty.

 

Juraj Spuchľák – riaditeľ rádia Lumen a správca nadácie PRE LUMEN, n. o.

Priznám sa, že spočiatku som mal z pozvania na ples obavy, keďže ešte z mladosti si spomínam, že na takéto podujatie sa chodí v sprievode partnerky, či partnera a keďže ja som išiel na ples sám, bál som sa, že budem niekomu na obtiaž. No bol som milo prekvapený, keď som si všimol, že mno ľudí sa plesu zúčastnilo bez partnerov. Tiež som sa trochu obával medializácie. Moje obavy sa však rýchlo stratili, pretože celý ples sa niesol v priateľskej a pohodovej atmosfére. Chcel by som sa teda  poďakovať organizátorom Združeniu kresťanských podnikateľov SR za pozvanie a navyše aj za finančný príspevok pre nadáciu PRE LUMEN, n. o. Ako správca tejto organizácie cítim teraz ešte väčšiu zodpovednosť.

 

Peter Muránsky – poslanec NR SR

Excelentný ples organizovaný Združením kresťanských podnikateľov a manažérov SR, ktorého hlavnou myšlienkou bol charitatívny účel splnil svoj cieľ v každom smere, čo sa v dnešnej dobe veľmi cení. Ples, či už po reprezentačnej, či účelovej stránke a k tomu ešte v excelentnom prostredí Smolenickeho zámku bol výborný.

 

Pavol Abrhan – poslanec NR SR

Keď som dostal pozvánku od pána prezidenta Združenia kresťanských podnikateľov a manažérov SR pána Faktora na ples, ktorý sa uskutoční na zámku v Smoleniciach, trochu som váhal, či sa tohoto plesu zúčastniť, nakoľko nie som ani podnikateľ, ani manažér a v týchto časoch plesať na zámku môže byť odvážne. Nakoniec som však bol rád, že som pozvanie prijal a to nielen preto, že hostiteľ bol k svojim hosťom veľmi pozorný, ale hlavne preto, že aj toto stretnutie využil ako benefíciu na podporu dobrých projektov a myšlienok a tak k príjemnému stretnutiu organizátor pridal aj dobré skutky, za ktoré som jemu i ZKPM SR veľmi povdačný.

 

Miroslav Mikolášik - poslanec Európskeho parlamentu

Združenie kresťanských podnikateľov a manažerov, pod vedením svojho prezidenta Ing. Pavla Faktora usporiadalo spoločenské podujatie na špičkovej úrovni. Výber zámku v Smoleniciach nádherne obohatil plesovú atmosféru. Je nevyhnutné podčiarknuť, že výťažok z plesu ide tým, ktorí to najviac potrebujú a to slúži ku cti organizátorom a potešujú srdce tých, ktorí svojou účasťou prispeli k úspechu charitatívnej myšlienky.


 

Running Sneakers | Air Jordan Retro - 2021 Release Dates + Preview , Fitforhealth

Pridať nový komentár