Deň kresťanských demokratov v Martine

           V Sobotu 12.9.2015  sa konal v Martine tradičný Deň kresťanskej demokracie Turca, Ktorého organizáciu podporilo Združenie kresťanských podnikateľov a manažérov SR.

Tento sviatočný deň začal sv. omšou v kaplnke cirkevnej školy, ktorú celebroval vdp. Kamil Lieskovský /Martinský dekan/, kde sa zišlo približne sto sympatizantov Kresťanskodemokratického hnutia. Následne sa po sv. omši všetci účastníci presunuli do JM centra /centrum voľného času/, kde ich privítali predstavitelia OC KDH v Martine Ondrej Marko a Tomáš Jedinák. Pozvaní boli aj vzácni hostia  expert KDH na zdravotníctvo M.Faktor,  podpredseda KDH P. Belinský a člen predsedníctva P. Bobula, ktorí sa prihovorili všetkým zúčastneným.

Po príhovoroch sa rozprúdila zaujímavá  diskusia, po ktorej sa všetci občerstvili výborným guľášom z kotlov miestnych kuchárov a zároveň prebiehali neformálne stretnutia zúčastnených ľudí. 

Väčšina z účastníkov využila aj rýchlu kontrolu svojho zdravotného stavu v podobe merania tlaku, cholesterolu a cukru v krvi, ktorú zabezpečil tím  ZDRAVEJ SPOLOČNOSTI.

 

Tešíme sa na ďalšie podobné stretnutia, kde sa zíde množstvo dobrých ľudí :)

 

Sports News | Air Jordan

Pridať nový komentár